Zlatibor-gondola, opciono namešten, odmah useljiv ID#3767
Tekst oglasa
Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru – u neposrednoj blizini Gondole i samog centra.
Lokacija: Centar Zlatibora, par minuta hoda do jezera i Kraljevog trga.
Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa.
Stan se nalazi u moderno projektovanoj zgradi sa liftom i vrhunskom izolacijom. Svetao, prostran i funkcionalan raspored idealan za odmor ili život. Dnevni boravak sa izlazom na terasu pruža prelep pogled na prirodu, dok kvalitetna stolarija i završna obrada garantuju maksimalnu udobnost i energetsku efikasnost.
Može biti namešten po ceni od 8300 eura. Investitor nudi par varijanti za nameštanje sve u dogovoru sa kupcem.
Zgrada je pozicionirana na atraktivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od Zlatiborske Gondole, restorana, marketa i svih ključnih sadržaja.
Stan je idealan za turističko izdavanje ili kao investicija s obzirom na atraktivnu lokaciju i visok prinos od rentiranja.
Bez posredničke nadoknade za klijente.
Autobus: da
Lift: da
Lođa: da
Energetski pasoš: da
Alu stolarija: da
Sigurnosna vrata: da
Alarm: da
Interfon: da
Internet: da
Kablovska TV: da
Kamin: da
Klima: da
Satelitska TV: da
Odmah useljiv: da
Lux: da
Specijalna ponuda: da
Uknjižen: da